Teenused

Saage meid tundma

Tutvuge referentsidega

Teil on küsimusi?

Pöörduge kontakt lehele

Parimad ajastutruud lahendused

Hea meister võib imet teha ka pealtnäha halvas seisus akna või uksega. Meie meistrid restaureerivad ja asendavad kahjustunud või kulunud detailid oskuslikult ja väärtustades autentset, ajaloohõngulist tulemust. Meil on tõenäoliselt piirkonna parim teostusvõimekus, tänu millele on meil võimalik teostada mahukaid projekte mõistlke eelarvete ja vettpidavate tähtpäevadega. Pakume tehnilist ja toetavat tuge projekteerijatele ja vajadusel projekteerime lahendused ise.
 • Akende ja uste restaureerimine

  Taastame akende ja uste endisaegse ilme, eemaldame puidukahjustused ja asendame kahjustunud või kulunud detailid. Viimistleme puidu traditsioonilisel viisil, näiteks linaõlivärviga, aaderduse või marmoreeringuga. Seome aknaraamid ja klaasid traditsioonilise kitiga.

 • Puidust uste ja akende valmistamine

  Alati ei ole võimalik aknaid ja uksi tervikuna või osaliselt restaureerida. Sellisel juhul asendame need ajastule omaste stiilsete uute lahendustega. Kasutame ka uute uste ja akende tegemisel vajadusel traditsioonilisi viimistlusmeetodeid, et säiliks kogu eksterjööri ja interjööri ajastuhõnguline üldilme.

 • Avatäidete projekteerimine ja teostus

  Lisaks akendele ja ustele tegeleme eritellimusel ükskõik milliste puidust ajastutruude avatäidete projekteerimise ja teostusega. Avatäideteks võivad olla luugid, vaheseinaid, puidust galeriid, jms.

 • Akende ja uste metallosade restaureerimine

  Uste ja akende metallosade, sealhulgas sepistatud osade restaureerimine ja vajadusel asendamine. Peidetud detailid ja kruvid asendatakse korrosiooni vältimiseks roostevabade alternatiividega.